Přispěli jsme na pomoc obětem moravského tornáda

Přispěli jsme na pomoc obětem moravského tornáda

Stalo se velké neštěstí a tragédie, ale úchvatná je vlna pomoci, která se poté strhla. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli být její součástí.

Dar ve výši 10 000 Kč jsme poslali přes respektovanou organizaci ADRA, o.p.s., prostřednictvím sbírky na portálu Darujeme.cz a přispěli tak k ohromující celkové vybrané částce, která činí v tuto chvíli přes 221 mld Kč!

Vybrané prostředky jdou mimo jiné na přímou pomoc v terénu zasažených oblastí.

Přímou pomoc mají na starosti kromě organizace ADRA i respektované organizace Diakonie a Člověk v tísni, všechny mají zkušenosti v poskytování humanitární i psychosociální pomoci. Výsledkem jejich místního mapování je databáze domácností, které obratem obdrží příspěvek 150 000 Kč na opravy poničených domů a zajištění základních potřeb.

Přejeme Moravě jen to nej a věříme v dobro, které je odpovědí na zkušenost s těžkostmi a se zlem.

Vytištěno z webu www.ekologickyuklid.eu od EkoBIT Ekologický úklid
Ekologické úklidové služby Praha

Podobné články

Přečtěte si zajímavé rady a tipy, jak uklízet ekologicky a být maximální šetrný k přírodě a životnímu prostředí.

Darovali jsme ledničky do Dětského domova v  Dolních Počernicích

Když můžeme, pomůžeme. To je jedno z našich hesel, kterým se v EkoBIT snažíme řídit. Naposledy jsme darovali hned sedm úplně nových ledniček do Dětského domova

Celý článek

Získali jsme ocenění od Mapy.cz

Mapy.cz začaly nejlépe hodnoceným podnikům zasílat odznaky kvality pro rok 2021. Jsme velmi rádi, že se nám mezi nejlépe hodnocené podniky podařilo také dostat.

Celý článek

Přispěli jsme na podporu vzdělávání dobrovolníků a přípravu workcampů

Dar putoval organizaci INEX – sdružení dobrovolných aktivit, které sbírku pořádá, a doufá vybrat 120 000 Kč na svůj další provoz.

Celý článek

Jaké úklidové prostředky používáme?

Pouze nejúčinnější výrobky značek Feel Eco, Frosh a Winni`s. Jejich použití kombinujeme podle toho, který se nám osvědčil jako neúčinnější. Pojďte se podívat!

Celý článek