Úklidové služby

Nechte úklid
na profesionálech

Úklidové služby pro firmy a domácnosti

Ekologicky, kvalitně a rychle. Tak postupují naše úklidové služby, kdy se soustředíme na detaily, které vedou k dokonalé čistotě ve vašem domě, kanceláři nebo jakékoliv budově. Díky našemu internímu kontrolnímu systému budete mít dokonalý přehled o našich činnostech i odvedené práci.

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pro kanceláře, zázemí firem a administrativní budovy, nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby. Čas úklidových prací vždy přizpůsobíme tak, aby žádným způsobem nenarušoval chod firmy. Zajistíme kompletní úklid kanceláří, který zahrnuje například luxování, utírání prachu, mytí podlah, vynesení odpadků vč. doplnění nových pytlů do košů, úklid soc. zařízení.

od 2 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Úklid bytových domů

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Náš pravidelný úklid bytových a činžovních domů je přesně to, co váš dům potřebuje. Uklidíme vám všechny společné prostory včetně sklepů. Vytřeme všechny podlahy, vyčistíme společné schránky a odstraníme nepotřebné reklamní letáky. Vyčitíme kompletně celý výtah a dezinfikujeme místa, na kterých se lidé nejčastěji dotýkají. Vyzkoušejte a uvidíte, že budete spokojeni.

od 1 800 Kč / měsíc

Více o úklidu
Strojové čištění podlah

Strojové čištění

Pro úklid různých typů podlah, schodišť, dlažeb, spár, garáží, parket, hal, skladových prostor apod. používáme profesionální kotoučové stroje s rotačními kartáči Compact. Strojové čištění podlah provádíme buď jednorázově nebo v pravidelných intervalech. V případě pravidelných prací zajišťujeme po dohodě nonstop úklid 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Stačí se domluvit.

od 2 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Úklid ve zdravotnictví

Úklid ve zdravotnictví

Na čistotu ve zdravotnických zařízeních jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky. Již řadu let se specializujeme na komplexní úklidové práce a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Dbáme na maximální pečlivost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, impregnaci podlahových krytin a dezinfekční morálku.

od 3 000 Kč / měsíc

Více o úklidu
Čištění schodů

Hloubkové čištění schodů

Provádíme profesionální a důkladné čištění schodů v bytových domech a dalších objektech. Schodiště po nás zůstavají čisté a díky navoskování mají i delší životnost. Používáme léty prověřené čistící prostředky a tu nejmodernější dostupnou techniku. Součástí je i ruční čištění kartáčem, který se dostane do všech rohů a tak nám neunikne žádná nečistota.

od 6 000 Kč / měsíc

Více o úklidu

Doplňkové úklidové služby

Naši práci můžete sledovat on-line v unikátním kontrolním systému. Budete vidět kdo u vás pracuje, jaké používá prostředky a kdy bude práce hotová. Samozřejmostí je i přehled fakturace a komunikace v reálném čase. Klientský systém funguje na telefonech se systémem Android a ve webovém rozhraní na PC.

Články o úklidu

10 zaručených tipů na (nejen) jarní úklid

10 zaručených tipů na (nejen) jarní úklid

Za pár týdnů přijde jaro a nastane čas velkých úklidů a odkládá...

Velký jarní úklid snadno a rychle.

Velký jarní úklid snadno a rychle.

Podobně jako naše tělo potřebuje po zimě očistit, tak i byt a dům si na začátku jara zaslou...

Úklid nemusí být jen nepříjemná a obtěžující práce

Úklid nemusí být jen nepříjemná a obtěžující práce

K čištění a ošetřování předmětů v domácnosti používaly naše babičky snadno dostupné, účinné a levné příro...

Chcete prodat nebo pronajmout byt či dům? Úklid je základ.

Chcete prodat nebo pronajmout byt či dům? Úklid je základ.

Chystáte se do většího, přesídlujete do domku na vesnici nebo jste zdědili by...

Jak na jaře uklidit byt podle Feng šuej?

Jak na jaře uklidit byt podle Feng šuej?

Sluníčko vykouklo, a tak je jako každý rok na řadě pořádný jarní &uacu...

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře