Čištění párou

Co obnáší čištění párou?

Čištění párou je metoda čištění za pomoci parního čističe nebo stroje. Pára je vytvořena z vody za pomoci tlaku a teploty. Čištění párou se dá použít na jakékoliv podlahové krytiny (parkety, plovoucí podlahy, dlažby, koberce, apod.), na čištění čalouněného nábytku, skleněných povrchů, ale také na čištění motorů a silně znečištěných mastných povrchů. Čištění párou využíváme také pro čištění schodišť činžovních domů, kde je pára dobrým pomocníkem a odstraní i velmi zašlou špínu.

Výhody čištění párou

  • Čištění párou dokáže odstranit mastnotu, skvrny i vodní kámen bez použití agresivních chemických přípravků.

  • Horká pára zároveň spolehlivě likviduje veškeré houby, plísně, viry i bakterie, čímž přispívá udržení vysokého stupně hygieny a zdravé domácnosti.

  • Pára dokáže odstranit alergeny a zabraňuje víření prachu.

  • Čištění párou je velmi účinné a dokáže vyčistit i odolné či zaschlé skvrny.

  • Pára se dostane i do těch nejužších spár a dokáže tak odstranit nečistoty i z míst, odkud by se jinak nedala odstranit.

Profesionálních parní čističe

K čištění párou používáme profesionální parní čističe Nilfisk SDV8000, které mají ohromující výkon a tlakem páry 8 barů dokáží zničit i ty nejstarší zašlé nečistoty.

Přístroj sám přímo odsává uvolněné nečistoty a nenechává tak nepořádek v okolí úklidu.

Parní čističe ovládájí důkladně proškolení zaměstnanci a tak nehrozí poškození okolních materiálů, které můžou být na horkou páru citlivé.

Čištění párou od EkoBIT

Pro své zákazníky můžeme čištění párou jen doporučit, protože je to jeden z nejekologičtějších způsobů čištění. Bez jakékoliv chemie se můžete zbavit i opravdu starých nečistot, které vás trápí delší dobu.

V případě zájmu o parní čištění nás kontaktujte. Napsat nám můžete také pro předběžnou konzultaci, jestli je parní čištění vhodné pro váš povrch. Najdeme společně ideální řešení, které zajistí vaši maximální spokojenost

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře