Hloubkové čištění schodů

Profesionální čištění schodů

Schodiště nejen v panelových a činžovních domech bývají často zanedbávané a na jejich důkladné údržbě je těžké, se mezi uživateli domluvit. Častým používáním se na nich tvoří nejen nečistoty, ale také mastnota a schody pak mohou klouzat a být nebezpečné. Čištění schodů je dobré svěřit profesionálům, kteří mají zkušenosti a dostupné všechny prostředky.

S čištěním schodů máme mnohaleté zkušenosti a pravidelně je provádíme v desítkách bytových domů, nákupních centrech a větších sídlech firem. Mimo samotného čištění provádíme také následné voskování, které prodlouží životnost schodů a lépe udržuje jejich čistotu.

Postup čištění schodů

  • Vysávání hrubých nečistot běžným výkoným vysavačem

  • Setření schodů pomocí čisté vody a mopu

  • Nanesení čistícího přípravku, který pronikne do hloubky nečistot

  • Důkladné ruční čištění rýžovým kartáčem

  • Vysání uvolněné špíny pomocí profesionálního extraktoru

  • Voskování povrchu pro lesklý vzhled a delěí výdrž

Voskování vyčištěných schodů

Voskování je ideální způsob, jak zachovat schodiště co nejdéle čisté a prodloužit jeho životnost.

Až je schodiště řádně vyčištěné a suché, naneseme na něj v několika vrstvách speciální ochranný vosk. Vosk se musí důkladně rozetřít a nechat několik hodin zaschnout. Je dobré v tu dobu schodiště nepoužívat, aby se ochranná vrstva vosku nepoškodila.

Navoskované schodiště bude nejen čisté a lesklé, ale také odolnější proti poškození a znečištění. Nedovolí hlubší zažrání nečistot do pvrchu a tím výrazně prodlouží jeho životnost.

Čištění schodů od EkoBIT

Schodiště vám můžeme vyčistit v rámci úklidu bytových domů, ale také samostaně jako jednorázovou nebo pradidelnou službu v intervalu, který si určíte.

Voskování není přímo součástí čistění schodů a je nutné domluvit samostatně. Určitě tuhle službu doporučujeme, protože navoskované schodiště není nutné tak často čistit a vynaložené prostředky se brzy vrátí. Pro více informací nás kontaktujte.

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře