Mytí oken a
čištění žaluzií

Profesionální čištění žaluzií a mytí oken robotem

Provádíme čištění žaluzií a mytí oken - plastových, špaletových, dřevěných a také eurooken. Čištění probíhá pomocí robotu na okna přímo u zákazníka. Zahrnuje mytí vnitřních i venkovních parapetů. Provádíme horinzotální a vertikální čištění žaluzií včetně demontáže a montáže (interní i externí). Naše profesionální přístupy a moderní technologie zajišťují, že vaše žaluzie a okna budou čisté, oslnivé a připravené na záření v novém světle.

Výškové mytí oken

Pro mytí nedostupných částí oken v kancelářských budovách využíváme robot na mytí oken. Pomocí robotů děláme i špatně dostupná místa v prosklených stěnách
Díky využití hobotů můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu.

Náš profesionál vám už za 290 Kč/hod. umyje vnitřní dostupná okna a během práce nastavuje a ovládá 2 další hoboty, za pomoci kterých myje a leští další nedostupná místa.

Pokud vám nestačí aktuální mytí oken v adminstrativních budovách, které se provádí běžně 2x za rok, naše patrola lidí a robotů je tu právě pro vás.

Máte špinavá okna? Dejte nám vědět!

Čištění žaluzií

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a bez správné techniky a vybavení se čištění může stát obtížným a náročným úkolem.

Naše specializované služby čištění žaluzií vám nabízí řešení tohoto problému. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s různými typy žaluzií a vědí, jak na ně přesně a efektivně. Využíváme špičkovou technologii a materiály, které odstraní nečistoty a alergeny z vašich žaluzií, což zlepší kvalitu vzduchu a celkovou hygienu vašeho prostoru.

Nejedná se pouze o čištění povrchu žaluzií, ale také o odstranění nečistot z mezer mezi žebery, což je klíčové pro zachování jejich vzhledu a funkcionality. Díky naší péči budou vaše žaluzie zářit čistotou a budou připraveny na sluneční paprsky, které se skrz ně budou šířit s přirozenou lehkostí.

Nezávazně objednat čištění žaluzií

Proč robot na mytí oken?

Mýt okna robotem je moderní a efektivní způsob, jak udržet vaše okna čistá a lesklá, aniž byste museli vynakládat zbytečné úsilí. Robot na okna přináší našim klientům pohodlí, bezpečnost a výjimečnou čistotu bez práce. Zde jsou některé výhody, které přináší použití robota na mytí oken:

  • Naši školení technici ovládají roboty pro mytí oken s precizností. To znamená, že vaše okna budou čistá a bez šmouh.
  • S naší službou nemusíte trávit hodiny čištění oken sami. Dejte robotům práci a vy získáte zpět čas pro důležitější věci.
  • Vyhněte se riziku úrazu spojenému s manuálním mytím oken na výšce. Roboty používáme, aby bylo zajištěno maximální bezpečí.
  • Naše služba je k dispozici dle vašeho plánu a potřeb. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o zbytek.
  • S robotickým mytím oken jdete s dobou. Nabízíme vám inovativní řešení, které zaujme a uspokojí vaše zákazníky.

Cena za mytí oken a čištění žaluzií

Cena za mytí oken je u nás zohledněna tak, aby byla dostupná pro všechny. Standardně se pohybuje kolem 14.90 Kč za metr čtvereční nebo 290 Kč za hodinu práce naší zkušeného personálu. Cílem našeho cenového nastavení je nabídnout našim zákazníkům bezkonkurenční kvalitu za férovou cenu.

Přidejte se mezi naše klienty

reference Nemocnice na Františku
Reference MINISTERSTVO VNITRA ČESKÉ REPUBLIKY
Reference Labvet
Reference lékarny LIoyds
Reference Unicare
Reference Soukromá klinika LOGO

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře