Úklid ve
zdravotnictví

Úklid zdravotnických zařízení

Známe normy i požadavky na čistotu v prostorách nemocnic, lékáren, ordinací, klinik a dalších zdravotnických zařízení. Pravidelně zajišťujeme úklid pro několik nemocnic, jejichž seznam naleznete v dolní části stránky. Tato zkušenost nám umožňuje využít praxe a poskytovat tak profesionální úklid ve zdravotnictví s maximálním ohledem na přísné normy v této oblasti.

Dodržujeme bezpečnost při křížové kontaminaci a přenosu bakterií, dodržování dezinfekční morálky a impregnaci podlahových kritin. Stanovený hygienický plán striktně dodržujeme.

Naši zaměstnanci jsou pro úklid ve zdravotnictví speciálně proškoleni

Jsme si plně vědomi přísných norem a vysokých požadavků, které jsou na úklid ve zdravotnických zařízeních kladeny. Rozumíme citlivosti těchto prostor a důležitosti udržování optimální čistoty a hygieny. Naši pracovníci, kteří jsou pověřeni úklidem ve zdravotnictví, procházejí specializovaným školením, aby byli plně seznámeni s potřebnými dovednostmi a postupy. Toto školení zahrnuje nejen obecné principy úklidu, ale také specifika spojená s čištěním v citlivém zdravotnickém prostředí.

Naši pracovníci jsou pečlivě instruováni a získávají hluboké porozumění předpisům a normám, které platí pro zdravotnická zařízení. S přesností a odborností vede naše školení k tomu, aby naši pracovníci byli schopni plně dodržovat všechny přísné normy a pravidla. Bezpečnost, hygiena a spolehlivost jsou pro nás klíčovými principy při poskytování úklidových služeb ve zdravotnickém prostředí. Jsme hrdí na to, že můžeme zajistit, že naše práce splňuje nejvyšší standardy a přispívá k bezpečí a pohodlí pacientů a personálu ve zdravotnických zařízeních.

Co zahrnuje úklid ve zdravotnictví

Poskytujeme specializované úklidové služby pro zdravotnická zařízení, abychom zajistili čistotu a hygienu prostředí, ve kterém se poskytuje péče o pacienty. Naše široké spektrum úklidových aktivit zahrnuje:

  • úklid venkovních prostor - dle dohody
  • úklid vnitřních prostor - dezinfekce a impregnace podlah, otírání stěn a další
  • úklid sterilních prostředí operačních sálů - JIP, ARO, ORL a další
  • úklid a dezinfekce sociálních zařízení - sprachy, toalety
  • pravidelné doplňování hygienických a toaletních potřeb

Co dále nabízíme

Abyste měli kompletní představu o našich nabízených službách úklidu ve zdravotnictví, přinášíme další výhody a možnosti spolupráce:

  • ZDARMA od nás získáte koše na tříděný odpad
  • je vám dostupný náš online kontrolní systém
  • pomůžeme vám sestavit hygienický plán dle potřeb
  • podlahy impregnujeme prostředky s vysokou účinností
  • naši zaměstnanci jsou proškoleni pro úklid ve zdravotnictví

Kde úklid ve zdravotnictví provádíme?

Naše služby úklidu ve zdravotnictví poskytujeme v prestižních zdravotnických zařízeních převážně v Praze a v Brně. S naším týmem specializovaných pracovníků jsme připraveni poskytnout výjimečný standard čistoty a hygieny, aby byly zdravotnické prostory optimálně udržovány. Bezpečnost, profesionalita a spolehlivost jsou pro nás klíčovými hodnotami při poskytování úklidových služeb v těchto důležitých institucích.

Úklid ve zdravotnickém zařízení děláme například pro:

Reference EKOBIT
Reference EKOBIT
Reference EKOBIT
Reference EKOBIT
Reference EKOBIT
Reference EKOBIT

a spoustu dalších ...

NECHTE SI OD NÁS ZAŘÍDIT ÚKLID

* Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře